O FIRMIEBIS MASZYNY BUDOWLANE

Działamy na rynku maszyn budowlanych wspierając największe budowy na terenie Polski Północnej od 1992 roku. Oferujemy usługi w zakresie:

  • sprzedaży maszyn i urządzeń budowlanych nowych i używanych. Jesteśmy dealerem zachodnich koncernów: AMMANN, CHICAGO PNEUMATIC, ATLAS COPCO, KRUPP, KAESER, YANMAR oraz przedstawicielem regionalnym firm HONDA, DR. SCHULZE, CEDIMA, JAZON.

  • wynajmu maszyn i urządzeń budowlanych. W naszej ofercie znajdują się m.in. minikoparki, kompresory przewoźne, młoty pneumatyczne, zagęszczarki płytowe o wadze od 74 do 700 kg, wozidła budowlane, agregaty prądotwórcze, narzędzia hydrauliczne, ubijaki stopowe, przecinarki jezdne, wibratory do betonu, pompy. Wszystkie maszyny renomowanych firm YANMAR, KAESER, AMMANN, HONDA, WEBER, ATLAS COPCO, SULLAIR, VON ARX.

  • wynajmu ciężkich maszyn budowlanych wraz z operatorami. W ofercie posiadamy m.in. koparki kołowe i gąsienicowe, koparko-ładowarki, ładowarki, koparki i koparko-ładowarki z młotami hydraulicznymi o wadze 300 kg, 900 kg i większej. Maszyny renomowanych firm CASE, CAT, HYDREMA, KOMATSU. Zatrudniamy operatorów z wieloletnim doświadczeniem i stażem.

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze maszyn i urządzeń budowlanych oraz obsługę po sprzedaży, aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą przez długie lata. Pozycja jaką osiągnęliśmy na rynku pozwala nam na zaoferowanie bardzo korzystnych cen. Premiujemy stałych klientów oraz wynajmy długoterminowe. Przy wynajmie ponad miesiąc możliwa negocjacja ceny. Transport maszyn na budowę do uzgodnienia. Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami i firmami budowlanymi.


PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE BAU SERWIS

Jesteśmy autoryzowanym serwisem silników wysokoprężnych i benzynowych marki DEUTZ i ROBIN, młotów hydraulicznych i innych urządzeń wyburzeniowych marki KRUPP, CHICAGO PNEUMATIC oraz ubijaków, zagęszczarek i walców marki AMMANN. Działamy na rynku maszyn budowlanych od 1998 roku. Oferujemy usługi w zakresie:
- naprawy, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne;
- remonty główne;
- naprawy bieżące;
- części zamienne;
- materiały eksploatacyjne.

Naprawy i części zamienne:
- silników HONDA, HATZ, FARYMANN, PERKINS;
- sprzętu do zagęszczania WEBER, WACKER, DELMAG, BOMAG;
- maszyn budowlanych CASE, CAT, KRAMER, YANMAR;
- młotów hydraulicznych ATLAS COPCO, KRUPP, LIFTON;
- filtry, opony, oleje do wszelkich maszyn i urządzeń budowlanych.